Dzień chłopca

Dzień chłopca

Dzień chłopca  w grupie Biedroneczki minął w atmosferze wspólnej zabawy. Nasza sala zamieniła się w plac zabaw, nie zabrakło pysznego poczęstunku oraz prezentów.
Dzień Jesieni- powitanie pory roku

Dzień Jesieni- powitanie pory roku

23 września do grupy Biedroneczek zawitała Pani Jesień. Dzieci przywitały kolorową jesień, poznały dary tej pory roku oraz aktywnie spędziły czas.  
Dzień Jabłka

Dzień Jabłka

Grupa Biedroneczki obchodziła " Dzień Jabłka". Tego dnia dzieci poznały kształt, zapach, kolor jabłka oraz jego smak. Dzieci chętnie uczestniczyły w rozmaitych zajęciach.
Adaptacja

Adaptacja

Witamy wszystkie Biedroneczki w naszym żłobku 
Nasze urodziny 2022/2023

Nasze urodziny 2022/2023

Wpisz tutaj swój tekst
Pożegnanie Biedroneczek

Pożegnanie Biedroneczek

​" Dziś ze żłobkiem się żegnamy - do przedszkola wyruszamy!!! ". Za wspólnie spędzony czas - DZIĘKUJEMY!!!

"Ukręć swojego lizaka"- warsztaty

02.08.2022r. w naszym żłobku Biedroneczki uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez Panią z Manufaktury Cukierków. Radości i słodkości było co nie miara, każdy mógł ukręcić swojego lizaka.
Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne

 Ostatnio w naszym Żłobku odbyły się zajęcia adaptacyjne. Nowi adepci naszej placówki mogli zapoznać się z ciociami- opiekunkami oraz spędzić miłe chwile na wspólnej zabawie. Oto krótka relacja z tego wydarzenia...
Lato

Lato

Lato, lato, lato czeka....... 
Czerwiec

Czerwiec

Czerwiec to bardzo wyjątkowy i ciepły miesiąc dla naszych pociech. Codziennie w naszym żłobku na Biedroneczki czeka wiele atrakcji.
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca w naszym żłobku wszystkie dzieci świętowały Dzień Dziecka. Postarałyśmy się, by w tym dniu nie zabrakło radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Na naszych żłobkowiczów czekało wiele atrakcji.
Tęczowy tydzień

Tęczowy tydzień

tęczowy tydzień u Biedroneczek przebiegał twórczo i aktywnie. Każdego dnia inny kolor pobudzał dziecięcą wyobraźnię i zachęcał do eksperymentowania.