Dzień Parasola

Dzień Parasola

" Tuż przy drzwiach stoi, deszczu się nie boi. Kiedy tylko pada, każdy go na głowę rozkłada". Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Parasola, tego dnia było mnóstwo zabaw ruchowych z parasolami.
Światowy Dzień Mleka

Światowy Dzień Mleka

 "Pije mleko. Bardzo lubię mleko pić, bo ja zdrowo pragnę żyć. Chcę mieć zęby mocne białe, także kości wytrzymałe." Biedroneczki świętowały Światowy Dzień Mleka w żłobku.

"Kruszynka"

Dziś nasz żłobek odwiedził Objazdowy Teatr Lalek PINOKIO ze sztuką "Kruszynka".
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

​20 stycznia 2023 obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka, Biedroneczki uczciły ten dzień wierszem, piosenką oraz słodkim poczęstunkiem.
Dzień Bałwana

Dzień Bałwana

Dzisiaj w naszym żłobku świętowaliśmy dzień bałwana, wszyscy wiemy że jedynym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Zimy jest właśnie ta postać. 
Finał akcji zbiórki dla Milenki

Finał akcji zbiórki dla Milenki

" Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas." Dzisiaj w naszym Żłobku zakończyła się charytatywna zbiórka dla chorej Milenki, przekazaliśmy zużyte baterie oraz nakrętki. Wszystkim biorącym udział w akcji...
Dzień Spaghetti

Dzień Spaghetti

Dzisiejszy dzień był szczególnym dniem dla wszystkich wielbicieli makaronu. Dziś obchodziliśmy Dzień Spaghetti, zamieniliśmy się w kucharzy i samodzielnie wykonaliśmy te przepyszne danie. 
Sesja świąteczna w żłobku

Sesja świąteczna w żłobku

Ostatnio nasz żłobek odwiedził Pan fotograf. oto krótka relacja... 

" Święta tuż, tuż- zajęcia otwarte i warsztaty bożonarodzeniowe

16 grudnia w naszym żłobku odbyły się warsztaty dla rodziców i dzieci, oczywiście  myślą przewodnią spotkania były przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z rodzicami wspólnie dekorowali pierniczki. Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczy...
Przed świętami...

Przed świętami...

 Przed świętami Bożego Narodzenia u nas w żłobku wcale się nie nudzimy...
Dzień Guzika

Dzień Guzika

Ostatnio obchodziliśmy Dzień Guzika. Tego dnia nie zabrakło zabawy z guzikami w roli głównej. Dzieci miały okazję zobaczyć mnóstwo przeróżnych guzików... dużych, małych, okrągłych czy różnych formach. Zabawa guzikami była interesująca!!!
Mikołajki

Mikołajki

Dzisiaj do naszego żłobka zawitał niesamowity gość. Naszym gościem był Święty Mikołaj, dzieci mogły go poznać osobiście i zamienić z nim kilka słów. Był to dzień pełen wrażeń i  wspaniałych emocji.